Jindřich Krátký

39758. Opuštěný dům

popis: olej na sololitu. 45x52 cm. Signováno vpravo dole J. Krátký 84. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku Škoda Investment a.s

zbývá: 3 dnů, 10 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč