Jindřich Krátký

39758. Opuštěný dům

popis: olej na sololitu. 45x52 cm. Signováno vpravo dole J. Krátký 84. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku Škoda Investment a.s

dražba ukončena: 29.01.2020 19:38:48

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč