Jindřich Otipka

61621. Jablíčka

popis: Olej na plátně, 16x60 cm. Signováno vpravo dole J. Otipka 62. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč