Jindřich Otipka - Podvečer

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo nahoře J. Otipka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1921 – 1986

61648. Podvečer
Dražba ukončena:27.06.2021 20:54:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč