Jindřich Otipka - Růžový květináč

Olej na kartonu, 49x70 cm. Signováno vpravo nahoře J. Otipka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1921 – 1986

308865. Růžový květináč
Dražba ukončena:05.06.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč