Jindřich Otipka - Zámek

Olej na kartonu, 51x68 cm. Signováno vpravo nahoře J. Otipka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z rodiny autora.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1921 – 1986

108107. Zámek
Dražba ukončena:27.12.2023 22:32:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč