Jindřich Otipka - Zátiší

Olej na kartonu, 48x75 cm. Signováno vpravo nahoře J. Otipka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 – 1986

301877. Zátiší
Dražba ukončena:03.11.2019 20:46:52
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč