Jindřich Otípka

306710. Zátiší s hyacintem

popis: Olej na kartonu, 59x71 cm. Signováno vpravo dole J. Otípka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 18 hodin

konec dražby: 27.11.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč