Jindřich Otipka - Zátiší s hyacintem

Olej na kartonu, 59x71 cm. Signováno vpravo dole J. Otípka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 – 1986

306710. Zátiší s hyacintem
Dražba ukončena:27.11.2020 20:16:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč