Jindřich Otipka - Zátiší s tulipány

Olej na sololitu, 64x42 cm. Signováno vpravo nahoře J. Otipka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 – 1986

68990. Zátiší s tulipány
Dražba ukončena:25.11.2021 22:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč