Jindřich Pileček

37180. Havran

popis: Kniha, 30x19 cm. Obsahuje 5 leptů Jindřicha Pilečka. Signovány J. Pileček. Vydalo nakladatelství Bonaventura, výtisk 97/200. V původním ochranném obalu.

Pozn.: Obal mírně poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

dražba ukončena: 13.11.2019 19:34:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč