Jindřich Pileček - Konvolut 5 leptů

Lepty, rozměry od 11x10 cm do 20x15 cm. Vše signováno tužkou. 3x pasparta, sklo. 2x volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1944 – 2002
Grafik, ilustrátor. Studoval na SUPŠ v Karlových Varech a na VŠUP v Praze u prof. Svolinského. Věnoval se volné grafice, ilustraci, kresbě a tvorbě pro architekturu. Dominantním motivem v jeho díle byla příroda. Vytvářel četné imaginární krajiny ve staromistrovské technice. Ilustroval též mnoho bibliofilií. Byl členem SČUG Hollar a Unie výtvarných umělců. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG Praha, GHMP, Památníku písemnictví a v dalších českých i zahraničních sbírkách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

76765. Konvolut 5 leptů
Dražba ukončena:12.05.2022 22:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč