Jindřich Procházka - Cesta k lesu

Kombinovaná technika, 23x33 cm, signováno vlevo dole Jindřich Procházka 1923, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1969
Narozen v Novém Městě nad Metují. Po malířské průpravě u malíře Vacátka vystudoval pražskou AVU. Studijní cesty podnikl do Itálie a Dalmácie. Ve své krajinářské tvorbě čerpal často náměty v Těšínských Beskydech. Dával přednost akvarelové technice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

12755. Cesta k lesu
Dražba ukončena:21.09.2017 22:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč