Jindřich Procházka - Houby

Akvarel, 21x29 cm. Signováno vpravo dole Jindřich Procházka. Rám, sklo.

o autorovi: 1888 - 1969
Narozen v Novém Městě nad Metují. Po malířské průpravě u malíře Vacátka vystudoval pražskou AVU. Studijní cesty podnikl do Itálie a Dalmácie. Ve své krajinářské tvorbě čerpal často náměty v Těšínských Beskydech. Dával přednost akvarelové technice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

31086. Houby
Dražba ukončena:24.04.2019 22:14:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč