Jindřich Procházka - Na samotě

Olej na překližce, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Jindřich Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1969
Narozen v Novém Městě nad Metují. Po malířské průpravě u malíře Vacátka vystudoval pražskou AVU. Studijní cesty podnikl do Itálie a Dalmácie. Ve své krajinářské tvorbě čerpal často náměty v Těšínských Beskydech. Dával přednost akvarelové technice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

307665. Na samotě
Dražba ukončena:23.02.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč