Jindřich Procházka - Náměstí v Jičíně

Olej na plátně fixováno na kartonu, 27x20 cm. Signováno vlevo dole J. Procházka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1888 - 1969
Narozen v Novém Městě nad Metují. Po malířské průpravě u malíře Vacátka vystudoval pražskou AVU. Studijní cesty podnikl do Itálie a Dalmácie. Ve své krajinářské tvorbě čerpal často náměty v Těšínských Beskydech. Dával přednost akvarelové technice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

27445. Náměstí v Jičíně
Dražba ukončena:31.01.2019 21:00:52
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč