Jindřich Procházka - Prachovské skály

Kombinovaná technika, 34x50 cm, signováno vlevo dole Jindřich Procházka 46, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1969
Narozen v Novém Městě nad Metují. Po malířské průpravě u malíře Vacátka vystudoval pražskou AVU. Studijní cesty podnikl do Itálie a Dalmácie. Ve své krajinářské tvorbě čerpal často náměty v Těšínských Beskydech. Dával přednost akvarelové technice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

7175. Prachovské skály
Dražba ukončena:26.01.2017 19:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč