Jindřich Procházka - Zima v Jičíně

Akvarel, 32x45 cm. Signováno vlevo dole Jindřich Procházka 1944. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1969
Narozen v Novém Městě nad Metují. Po malířské průpravě u malíře Vacátka vystudoval pražskou AVU. Studijní cesty podnikl do Itálie a Dalmácie. Ve své krajinářské tvorbě čerpal často náměty v Těšínských Beskydech. Dával přednost akvarelové technice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

305890. Zima v Jičíně
Dražba ukončena:19.08.2020 20:07:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč