Jindřich Šimek - Andílci

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jindra Šimek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

24975. Andílci
Dražba ukončena:28.11.2018 19:41:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč