Jindřich Šimek - Krajina

Olej na sololitu, 40x80 cm. Signováno vpravo dole J. Šimek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

72020. Krajina
Dražba ukončena:09.01.2022 20:38:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč