Jindřich Šimek - Stavení na samotě

Olej na kartonu, 35x49 cm. Signováno vpravo dole Šimek. Rám, sklo.

o autorovi: 1901-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

45334. Stavení na samotě
Dražba ukončena:28.05.2020 19:47:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč