Jindřich Šimek - Vrby

Olej na kartonu, 46x35 cm, signováno vpravo dole J. Šimek 1928, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1901-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

15389. Vrby
Dražba ukončena:24.01.2018 19:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč