Jindřich Vlček - Důl Prezident

Kombinovaná technika, 73x103 cm. Signováno vpravo dole J. Vlček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír v dolním rohu poškozen. Zezadu přípis a datace 1948.

o autorovi: 1885 – 1968
Malíř. Studoval na keramické škole v Teplicích, na Uměleckoprůmyslové škole ve Vídni u Myrbacha-Theinfelda a na AVU v Praze u H. Schwaigera. Bojoval v legiích v 1. světové válce, maloval výjevy z legií. Věnoval se krajinomalbě a figurativní malbě. Tvořil též plakáty, navrhoval známky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč

32296. Důl Prezident
Dražba ukončena:29.05.2019 19:10:34
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 400 Kč