Jindřich Zezula - Na jezu

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Zezula. Rámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1935 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

115682. Na jezu
Zbývá:11 dnů, 22 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:35:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:8 000 Kč