Jindřich Zezula - Zimní jitro

Olej na sololitu. 25x35 cm. Signováno vpravo dole Zezula. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1935 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

38754. Zimní jitro
Dražba ukončena:11.12.2019 22:31:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč