Jiří  Balcar - Odpoledne

Litografie, 31x22 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jiří Balcar 18. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Vzadu pozůstalostní razítko.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1929 – 1968
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.

94823. Odpoledne
Dražba ukončena:01.06.2023 20:59:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč