Litografie, 70x54 cm. Signováno dole uprostřed Jiří Šalamoun 89. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1935-2022
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.