Jiří  Šalamoun - Hrozebná výzva

Litografie, 70x54 cm. Signováno dole uprostřed Jiří Šalamoun 89. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1935-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

40551. Hrozebná výzva
Dražba ukončena:12.02.2020 20:45:02
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč