Jiří  Šalamoun - Maxipes Fík

Litografie 189/200, 60x84 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Jiří Šalamoun 2021. Volný list.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1935-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

vydraženo top
108548. Maxipes Fík
Dražba ukončena:01.02.2024 22:22:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč