Jiří  Šalamoun - Mořští hudebníci

Kresba, 32x46 cm. Signováno vpravo dole J. Šalamoun 1974. Rám, sklo.

Pozn.: Kresba poškozena.

o autorovi: 1935-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

48028. Mořští hudebníci
Dražba ukončena:16.09.2020 21:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč