Jiří  Šalamoun - Pátek třináctého

Litografie, 30x42 cm. 40/60. Signováno vlevo dole v tisku J. Šalamoun 81 a vpravo dole tužkou Jiří Šalamoun. Volný list.

o autorovi: 1935-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

28447. Pátek třináctého
Dražba ukončena:14.03.2019 18:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč