Jiří  Šalamoun - Slepice

Barevná litografie, 29x42cm. Signováno vlevo dole Jiří Šalamoun 2004. Výtisk 15/70. Rám,sklo.

o autorovi: 1935-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

41529. Slepice
Dražba ukončena:11.03.2020 20:17:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč