Jiří  Šalamoun - The Farewell Letter

Litografie, 43x53 cm. Číslováno 18/45. Signováno dole uprostřed Jiří Šalamoun 85. Rámováno.

o autorovi: 1935-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

111755. The Farewell Letter
Dražba ukončena:11.02.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč