Jiří  Šalamoun - Vražda na niti - Mythus VI Théseus

Litografie, 30x21 cm. 16 stran, 28 komiksů, 16/100. Signováno tužkou Jiří Šalamoun. Text o mýtu napsal Jiří Suchý. Předmluvu napsal Vilém Stránský.

o autorovi: 1935-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

37529. Vražda na niti - Mythus VI Théseus
Dražba ukončena:14.11.2019 21:46:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč