Litografie, 30x21 cm. 16 stran, 28 komiksů, 16/100. Signováno tužkou Jiří Šalamoun. Text o mýtu napsal Jiří Suchý. Předmluvu napsal Vilém Stránský.
o autorovi: 1935-2022
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.