Jiří Trnka - Hroch

Litografie, 18x23 cm, signováno vpravo dole Trnka, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

7622. Hroch
Dražba ukončena:15.02.2017 21:41:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč