Jiří  Winter Neprakta - Dlaždič

Kresba, 20x26 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

26446. Dlaždič
Dražba ukončena:16.01.2019 20:49:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč