Jiří  Winter Neprakta - Myslivci

Serigrafie, 24x43 cm. 67/180. Signováno vpravo dole tužkou Neprakta 79. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

37458. Myslivci
Dražba ukončena:14.11.2019 20:39:17
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč