Jiří  Winter Neprakta - Padesát je polovička ze sta

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 26x21 cm. Signováno vpravo dole Neprakta 4. 4. 1970. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 45 cm

 

o autorovi: 1924-2011
Narodil se v Praze. Studoval na Státní grafické škole v Praze. Věnoval se kresbě, karikaturám a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

doporučujeme
152709. Padesát je polovička ze sta
Zbývá:0 dnů, 17 hodin
Konec dražby:29.01.2026 23:08:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:12 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
12 000 Kč limit (28.01.2026 23:04:24) 4694
11 000 Kč limit (28.01.2026 23:04:23) 18613
7 000 Kč limit (28.01.2026 19:52:59) 18613
6 500 Kč 28.01.2026 13:18:34 2389
6 000 Kč 28.01.2026 9:30:44 17650
5 500 Kč limit (28.01.2026 9:30:39) 18613
5 000 Kč 28.01.2026 9:30:40 17650
4 900 Kč limit (28.01.2026 9:30:35) 18613
4 800 Kč 28.01.2026 9:30:36 17650
4 700 Kč limit (28.01.2026 9:30:25) 18613
4 600 Kč 28.01.2026 9:30:26 17650
4 500 Kč limit (28.01.2026 9:30:21) 18613
4 400 Kč 28.01.2026 9:30:22 17650
4 300 Kč limit (28.01.2026 9:30:16) 18613
4 200 Kč 28.01.2026 9:30:17 17650
4 100 Kč limit (24.01.2026 12:45:55) 18613
4 000 Kč 24.01.2026 12:45:56 3486
3 900 Kč limit (24.01.2026 12:45:41) 18613
3 800 Kč 24.01.2026 12:45:42 3486
3 700 Kč limit (24.01.2026 12:44:25) 18613
3 600 Kč 24.01.2026 12:44:26 3486
3 500 Kč limit (24.01.2026 12:44:19) 18613
3 400 Kč 24.01.2026 12:44:20 3486
3 300 Kč limit (17.01.2026 18:41:54) 18613
3 200 Kč 16.01.2026 12:01:53 17650
3 100 Kč 28.12.2025 7:01:02 4632
3 000 Kč 26.12.2025 13:30:01 3486