Jiří  Winter Neprakta - Trosečník

Kolorovaná litografie, 16x12 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

55819. Trosečník
Dražba ukončena:10.02.2021 20:57:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč