Jiří  Winter Neprakta - Vodník

Linoryt, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Neprakta 76. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír i rám mírně poškozeny.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

45355. Vodník
Dražba ukončena:28.05.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč