Jiří Winter Neprakta

38573. Z Egypta

popis: Kolorovaná litografie. 25x18 cm. Signováno vpravo dole Neprakta. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:26:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 500 Kč