Jiří Winter Neprakta

38573. Z Egypta

popis: Kolorovaná litografie. 25x18 cm. Signováno vpravo dole Neprakta. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

dražba ukončena: 11.12.2019 19:32:52

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč