Jiří  Winter Neprakta - Z Egypta

Kolorovaná litografie. 25x18 cm. Signováno vpravo dole Neprakta. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924-2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

38573. Z Egypta
Dražba ukončena:11.12.2019 19:32:52
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 000 Kč