Jiří Karmazín - Růže

Olej na překližce, 58x27 cm, signováno vlevo dole Karmazín, rám.

1932, Dožice u Nepomuku

4379. Růže
Dražba ukončena:31.03.2016 18:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč