Jiří Karmazín - Ve žních

Olej na plátně, 50x75 cm, signováno vpravo dole Karmazín 86, rám.

1932, Dožice u Nepomuku
Pozn.: Rám silně poškozen.

2226. Ve žních
Dražba ukončena:27.05.2015 19:40:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč