Jiří Karmazín - Žně

Olej na plátně, 45x66 cm, signováno vpravo dole Karmazín, rám.

1932, Dožice u Nepomuku

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4541. Žně
Dražba ukončena:25.05.2016 19:10:03
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč