Jiří  Balcar - Klíč

Litografie, 24x15, signováno vpravo dole Balcar 60, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Současní majitelé získali dílo přímo od autora.

3283. Klíč
Dražba ukončena:26.11.2015 19:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč