Jiří Procházka - V krajině

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole Jiří Procházka 74, olištováno.

3388. V krajině
Dražba ukončena:26.11.2015 21:17:13
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč