Karel Schauer - V lukách

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vlevo dole Schauer, nerámováno.

1905, Vysoké Mýto
Soukromě studoval u Jana Honsy, Rud. Vejrycha a Aloise Kalvody. Roku 1939 vycestoval do Paříže. Věnoval se krajinomalbě, portrétu a zátiší. Motivy pro svá díla čerpal na Českomoravské vysočině.

Pozn.: Malba místy poškozena. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

4193. V lukách
Dražba ukončena:31.03.2016 20:49:20
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč