Jiří Anderle - Cecilia Gallerani

Heliolitografie,, 48x31 cm, signováno vpravo dole Jiří Anderle, pasparta zaskleno.

1936, Pavlíkov u Rakovníka
Student VŠUP a AVU v Praze (1955-1961, prof. A. Pelc a V. Silkovský). Malíř a grafik, jehož imaginativní realismus měl vliv i na tvorbu další generace českých grafiků.

Pozn.: Sklo v pravém dolním rohu prasklé.

2131. Cecilia Gallerani
Dražba ukončena:26.03.2015 21:56:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč