Jiří Anderle - Donna Simonetta Vespucci, z cyklu "Dialogy s velkými mistry"

Kolorovaný lept, 39x40 cm, signováno vpravo dole Jiří Anderle, datováno 1982, pasparta, zaskleno.

1936, Pavlíkov u Rakovníka
Student VŠUP a AVU v Praze (1955-1961, prof. A. Pelc a V. Silkovský). Malíř a grafik, jehož imaginativní realismus měl vliv i na tvorbu další generace českých grafiků.

2130. Donna Simonetta Vespucci, z cyklu "Dialogy s velkými mistry"
Dražba ukončena:26.03.2015 21:55:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč