Jiří Anderle - Lucretia Pontiatichi

Heliolitografie, 46x31 cm, signováno vpravo dole Jiří Anderle, pasparta, zaskleno.

1936, Pavlíkov u Rakovníka
Student VŠUP a AVU v Praze (1955-1961, prof. A. Pelc a V. Silkovský). Malíř a grafik, jehož imaginativní realismus měl vliv i na tvorbu další generace českých grafiků.

Pozn.: Pasparta vpravo dole znečištěna.

2132. Lucretia Pontiatichi
Dražba ukončena:26.03.2015 21:57:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč