Jiří Anderle - David

Lept, 63x49 cm. Signováno dole uprostřed Anderle. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

45940. David
Dražba ukončena:10.06.2020 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč