Jiří Anderle - Portrét ženy s náhrdelníkem

Kresba. 17x14 cm. Signováno vpravo dole Jiří Anderle. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

41125. Portrét ženy s náhrdelníkem
Dražba ukončena:27.02.2020 21:36:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 900 Kč