Jiří Anderle

42914. Profil

popis: Lept, 66x49 cm. Signováno dole uprostřed Jiří Anderle 1977. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka
Student VŠUP a AVU v Praze (1955-1961, prof. A. Pelc a V. Silovský). Malíř a grafik, jehož imaginativní realismus měl vliv i na tvorbu další generace českých grafiků.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.04.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 300 Kč