Jiří Anderle - Profil

Lept, 66x49 cm. Signováno dole uprostřed Jiří Anderle 1977. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

42914. Profil
Dražba ukončena:15.04.2020 20:06:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč